1756-PA75RK
Conformal coated 1756 redundant power supply 85-265V AC Power Supply (5V @ 13 Amp) Input Voltage:120V AC;240V AC Power 75.00 W 13.00 A on 5V 2.80 A on 24V
1756-PA75RK
In stock
- Descripción
Descripción